Tento blog spí!! A ještě nějakou dobu spát bude! Občasné mluvení ze spaní není známkou probuzení...!

Srpen 2009

2 roky, 2 měsíce... a nějaký ty dny...

29. srpna 2009 v 20:02 | Kirsti |  O nás a o blogu
takhle nějak zní věk tohoto blogu...

První článek (velice smysluplnej článek... z bezpečnostních důvodů sem ho smazala) tu byl zveřejněn 4.6. 2007 v 11:10. Pojednával o tom, že já a Lada (proto Katka - Ladushka... Kirsti sem začala používat až dýl) sme chtěli naštvat Lucku, která si založia blog pár týdnů před námi a s širokým úsměvem nám každou chvíli vysvětlovala, že se nemůžeme zůčastnit bleskovek na jejím blogu, protože nemáme blog. Tak sme si ho založily. Ten článek psala hlavně Laduš a byl docela nečitelnej... Jinak zajímavost - tenhle blog sme vytvořily ve škole!
Takže ze začátku měl blog dvě webmiss. Já se mu věnovala docela dost... nějak mě to chytlo!
Obsahově byl tenhle blog fakt klenot!
To bylo moje období, kdy sem poslouchala Tokio Hotel (sice už mě docela srali, ale pořád eště mě drželo nadšení z koncertu...) a jiný německý děsy jako LaFee nebo Silbermond a zároveň i Nightwish a Within Temptation... plus sem občas něco hodila Lada, kterou to blogování nijak moc nebavilo, a vždycky mě tim dokonale rozhodila, protože ona má fakt úžasnej způsob vyjadřování (Krtek no...) a kromě toho je diskant.
První velká pozitivní změna pro tenhle blog přišla někdy začátkem července, kdy sem vyměnila "Billíška, Tomíška a spol" za LoveX a "Deutsche děsen" za finský "děsy" (HIM, Uniklubi,...)
Druhá velká pozitivní změna pro tenhle blog přišla v září/říjnu... tak nějak... Dohodly sme se s Ladou, že blog bude jenom můj (myslim, že to bylo po tom, co mě vytočila, když sem dala videa Rihanny)!
Třetí velká pozitivní změna pro tenhle blog přišla nevim kdy... ale bylo to, že sem si sehnala lepší grafickej program než malování!

A tak si katka-ladushka blog šel svojí cestičkou metalu, temnoty a šílenství až do dnešního dne a dnešní podoby, kdy je vlastně takovým odrazem mojí duše a často mostem mezi realitou a mým světem!

Loni... sem dokonce napsala článek k narozeinám blogu jenom 2 dny pozdějš... Asi si řikáte něco o mojí paměti, že píšu teď, koncem srpna, když blog měl narozky začátkem června...
Ale, ne! Nezapomněla sem na ně!!
Tenhle článek sem začala psát už mockrát... jednou sem ho málem už i dopsala, nevim co se s nim pak stalo... nikdy se mi to ale nepodařilo úplně přesně vyjádřit... Dneska už sem rezigovala a řekla si, že to prostě nějak napíšu. Úplně přesně vyjádřit se mi pravděpodobně slovy nepodaří nikdy nic...
A teď už k hlavní "pointě" tohoto článku...

Loni sem si ztěžovala, že tenhle blog opečovávám už rok a nemá to žádný smysl...!!
A víte co??
Po dalším roce blogování sem ten smysl našla!!!
Pro mě ten smysl ste VY!!
Nečekám, že by tenhle článek čet někdo jiný, než moje bláznivá (v nejlepším slova smyslu!!) a tolik milovaná SB...!!
Nebýt blogu, tak bych nejspíš nikdy nepoznala ty úžasné lidi jakými jsou Snow White Queen, Whispering Sun, JiliAnna, Mystery, Anett, Elisabett2, Airlia Desdemona, Laivinë, Daniela, Ariel, Kjaernes, Xaphania, Sharon, Cut Wrists a pár dalších...
Je to trochu šílený, že najdu víc porozumění a podpory u vás, který znám chvíli a jen přes internet a v životě sem vás neviděla, než u lidí, který znám osm a víc let a vídám se s nimi denně...!
A... prostě sem vám chtěla strašně moc za všehno poděkovat!! Za každičkej kometář!!
Díky moc!! Dakujem!! Danke schön!! Thank you!! Kiitos!! Merci!! Bedankt!! Grazie!! Gracias!!
Vim, že to nedávám moc najevo, ale mam vás moc ráda!!

S Láskou... Váš Malej Psychopat


Caravaggio

22. srpna 2009 v 20:45 | Kirsti |  Oblíbení malíři
Učinila sem hrůzné zjištění - moje rubrika Oblíbení malíři je příšerně zanedbaná!!
A to je velkej hřích! Takže to musim rychle napravit!!
A začnu s úžasným Caravaggiem!!


"V umění je všechno bezvýznamné, co není převzato ze života."
Caravaggio (jeho oblíbený výrok)

Caravaggio (28.září, dle jiných zdrojů 29.září 1571 - 18.července 1610; vl. jménem Michelangelo Merisi) byl italský malíř působící v Římě, Neapoli, Maltě a Sicílii mezi lety 1593 a 1610. Je obvykle zařazován mezi představitele barokního stylu, na jehož formování měl velký vliv. Jeho přínos spočíval ve větší realističnosti zobrazovaných mythologických a biblických postav, jejichž předobrazem byli prostí lidé jeho doby. Zároveň je považován za posledního velkého náboženského malíře v Itálii.

Narodil se v obci Caravaggio v Lombardii nedaleko Milána, jeho otec Fermo Merisi byl stavitel místního markýze, jeho matka Lucia Aratori pocházela z místní zámožné rodiny. Když bylo Michelangelovi šest let jeho otec zemřel. V roce 1587 nastoupil do učení do milánské dílny Simona Peterzana, kde strávil čtyři nebo pět let. Dalších několik let strávil pravděpodobně ještě v Miláně a možná i v Benátkách. V letech 1591 nebo 1592 se objevuje v Římě. Zde pracoval v dílně Giuseppa Cesariho, který později získal titul rytíře a byl nazýván Cavaliere D'Arpino. Zde dosahuje prvních tvůrčích úspěchů svými obrazy zátiší a kytic.
Caravaggio se proslavil kompozicí a realismem svých děl. Toho dosáhl díky geniální práci se světlem - stíny jeho dílům dodávali živost. Dalo by se říci, že tím předběhl svou dobu. Protože se jeho díla velice lišila od běžných děl této doby, byl Caravaggiův styl nepochopen a považován za vulgární. Jeho obraz Smrt Panny Marie vyvolal (především ze strany církve) menší skandál, protože jako model pro Pannu Marii použil známou prostitutku. I pro ostatní díla mu většinou stály modelem lidé, které potkal na ulici.
Caravaggio byl ale také známý pouliční výtržník a člen několika výtržnických tlup. Rád vyvolával rvačky, při nichž také tekla krev. V roce 1606 při jedné z takových bitek zavraždí svého soupeře (jistého Ranuccia Tommasoniho). Je považovám za jediného geniálního světového umělce, který byl zároveň vrahem. Pro tento svůj bouřlivý život musel město opustit a odejít nejprve do Janova a později do Neapole, odkud v roce 1607 přesídlil na Maltu. Tam si splnil svůj sen a vstoupil do Řádu maltézských rytířů, nakonec se ale pohádá s vedoucím a je vyloučen z řádu a uvězněn. Podařilo se mu ale utéci a z Malty posléze odešel na Sicílii. Řád mu slíbil pomstu. Poté, co mu bylo papežem přislíbeno omilostnění, vydává se přes Neapol na zpáteční cestu do Říma, při níž přespává po hospodách. Navíc ho trápí vleklá střevní infekce, kterou onemocněl při dlouhé cestě lodí. V jednom hostici poblíž Neapole přežil útok nesmiřitelných maltézských rytířů, při kterém byl pobodán.Chystá se do Říma, ale je omylem zatčen, a když po 2 dnech vychází z vězení, nestihne už loď na které má celý svůj mejetek. A tak 18. července 1610 podléhá střevní infekci a umírá v toskánském přístavu na pláži, kde se snažil zahlédnout ještě svoji loď.

Pokud byste si o Caravaggiovi chtěli přečíst něco víc, tak http://www.artmuseum.cz/umelec.php?art_id=199

Díla (pardon! Sem líná k tomu psát názvy):Jestli ste viděli film Bathory, tak je vám možná jméno Caravaggio povědomý... Je to tim, že ho tam jaksi zamontovali... Režisér využil "nepopsaných stránek" jeho života a dal prostor svojí fantazii...
ve filmu Caravaggia ztvárnil Hans Matheson (a nedá se říct, že by mu to neslušelo...)

Welcome to Hell aneb If You Are 555, Then I'm 666

20. srpna 2009 v 16:17 | Kirsti |  O nás a o blogu
Děkuju za pochvaly novýho dessu!!

Sem si řekla, že vám o něm i něco napíšu...:
Má představovat peklo!
Ta rozkošná krajinka na krajích je tuším peklo z filmu Constantine. Úplně jistá si tim nejsem, je to už dlouho, co sem ten film viděla a nemam ani páru, kde sem tenhle obrázek vzala, ale myslim, že to je ono.
Taky nevim jak sem přišla na nápad "peklo"...
Pořád sem přemejšlela nad nějakym novym designem se Slipknotama a najednou tohle! Slipknoty sem tam zamontovala až ke konci, když sem došla k závěru, že k peklu se perfektně hodí The Heretic Anthem... protože bez SlipKnoT to prostě nejde!!


Teď, když už sem odstranila posední chybičku (u záhlaví mi kapku neseděly plameny) sem spokojená na 100%!!
Fakt se mi to šíleně líbí!! Takže nečekejte, že bude hnedtak nějakej novej dess (snad jedině, že bych vytvořila něco úžasnýho s bagrama!!)... Tim chci říct, že jestli se vám ten design nelíbí, máte smůlu!


Bathory

19. srpna 2009 v 15:28 | Kirsti |  Oblíbení malíři
Sem po dlouhý době zase projížděla web Victorie Francés (když sem překonala počáteční šok, páč Vic nám změnila design a sou tam pavouci!) a narazila na tenhle obraz s názvem "Bathory"

Mr. Hietala

17. srpna 2009 v 18:58 | Kirsti |  III. Era


Poměrně povedený dílko!! Je to jenom prasácky vyfocený (nějak se mi to už nechtělo fotit znovu), takže to tak nevypadá...
Fakt!
Ve skutečnosti to celkově vypadá líp a Marcouš si je i víc podobnej!!
Jenom ty vlasy má odfláklý i ve skutečnosti...

A řeknu vám, světlo a stín na černym koženym kabátě je fakt chuťovka!

Nedělní chvilka Blackmetalu

16. srpna 2009 v 11:50 | Kirsti |  ||==Videa
The Sacrilegious Scorn


Ascendant


King


Her Ghost in the FogA Dreaming Beauty


Ve stínu starých dubů
(ovšem tenhle klip je eště vtipnější než I Like It od LC...!)


The Devil

I Like It

15. srpna 2009 v 13:25 | Kirsti |  Lacuna Coil
Písnička je sice docela slabá (i když... jedna z nejlepších z Shallow Life) ale ten klip je výbornej!!
Už dlouho sem se u klipu takhle nepobavila!!

Pomoc! Pavouci!!

14. srpna 2009 v 23:18 | Kirsti |  Moje ztřeštěné názory na dění v tomto světě
To je šílený!!
Z celý rodiny vidim nejhůř, ale pavouky vidim vždycky já!!

Když sme byli letos na dovolený, tak sem nejdřív hystericky vyslala tátu, aby prolez celou chajdu a našel a vyhubil všechny pavouky! Táta to tam teda prolez a prohlásil, že tam žádný pavouci nejsou. Jenže pak někdy v půl pátý ráno sem šla na záchod, rozespalá, otočim se a tam pavouk jak kráva! Tak sem tam odtuď rychle vypadla a namluvila si, že se mi to jenom zdálo a že sem paranoidní... jinak bych už neusnula. Když sem vstala, tak sem zjistila, že se mi to nezdálo. Vyslala sem tam tátu, aby toho sviňáka odstranil. Táta ho nejdřív ani neviděl... hnusnej pavouk přes půlku stěny a on ho nevidí...! Tak nakonec ho našel, odstranil a povídá: "Vždyť to byla jenom kostřička. Ten už byl dávno mrtvej!". To jako že mrtvej pavouk neni pavouk??
Takže táta znovu prohledal koupelnu, vyhodil tam odtud ještě jedno pavoučí torzo.
Další noc v pohodě, ale ta potom už ne. Opakovalo se skoro to samý jako první noc (no, šla sem na ten záchod o něco dřív). Tentokrát sem objevila pavouka na okně. Byl o něco menší ale stejně odpornej (a stejně mrtvej). Táta ho ráno s obrovským nadšením vyhodil a zbytek dovolený byl v pohodě, protože sem pečlivě potlačila svoje nutkání se neustále rozhlížet kolem sebe! (To už sem byla jenom na větvi, jak je to tam všude samá pavučina... Brr)


Ničeho na týhle zasraný planetě se tolik nebojim jako pavouků!!
A fakt miluju takovýty kecy "Vždyť oni se tě bojej víc než ty jich!"... To těžko! Víc už to nejde!!
To mě na tom taky pěkně sere!! Když (a jestli) se bojej oni mě, tak maj důvod! Po setkání se mnou v 99% následuje setkání s tátovou (popřípadě bráchovou) botou nebo s Biolitem!! Ale proč já se bojim jich?? (když pominem to nepatrný trauma z dětství...) Aby se mi hnusili... to jo... to chápu! Ale bát se jich? To nemá smysl! Ale stejně...


A včera, když sem šla večer na záchod (pavoukum se očividně na hajzlíku líbí) najednou koukám, že tam v rohu něco leze... Nejdřív sem si myslela, že mi hráblo... ale pak sem si došla pro Biolit a předvedla tomu osminohýmu kreténovi svojí oblíbenou disciplínu!!
Pak sem se šla osprchovat. A když sem vylezla s koupelny s úmyslem jít spát a koukla ke svojí posteli, tam byl další! Na zdi, kousek nad mojí postelí pod plakátem Arch Enemy! Já myslela, že mně jebne! Nejdřív sem nabyla dojmu že to je ten samej, jako na záchodě, ale nejspíš nebyl. Tenhle byl o chlup menší, a navíc ten na záchodě dostal takovou dávku Biolitu, že by to skolilo i sklípkana!!
Chudák Mišpule, která se dožadovala něčeho k jídlu, si musela myslet, že mi hráblo, jak sem tam tak stála na druhý straně pokoje, civěla na pavouka a klepala se odporem! Chtěla sem jít spát a neudusit se při tom, takže postříkat Biolitem sem ho nemohla. Kdybych šla vzbudit radostně pochrupujíího taťku kvůli blbýmu pavoukovi, tak by z toho asi moc radost neměl. A tak sem sebrala veškerou svojí odvahu a botu, přiblížila se k posteli a majzla pavouka. Pavouk sletěl ze stěny a zapad za postel. Eště pěknou dobu sem tam civěla pod postel, jestli se tam něco nehejbe, jestli to hovado neleze zpátky nahoru po stěně... Nic takovýho sem neviděla, a tak sem se nakonec trochu uklidnila a šla spát. Moc sem se ale nevyspala... pořád sem měla pocit, že po mně něco leze. A když sem na chvíli usnula, tak se mi zdály příšerný šílenosti...

Vysvětil by mi někdo prosím jak se vyhrabe pavouk do 4. patra??

Moje sbírka přívěsků

14. srpna 2009 v 19:47 | Kirsti |  Temptation
Neni sice nijak extra velká, ale i tak se s ní pochlubim! Ona se časem eště rozroste!


Lebka
jeden z prvních a taky nejmenších kousků
koupená na hradě Kost!

Otvírák na pivo Steel
Bonus při zakoupení Steelů
(Sem si vědoma, že nosit to jako šperk na krku neni úplně normální...)

Dračí hlava
koupená na Okoři
s tou dolní čelistí se dá trochu pohybovat...
Je to těžký jak prase...

Meč
je tupej jak řiť!
koupenej na Kašperku

Sekera
tu sem s dovolenim zabavila bráchovi, páč on jí už několik let nenosil a mně se líbila...!!
Je tušim ze Křivoklátu...
a ten hrot je docela ostrej... jednou sem si tim udělala menší díru do ruky...

Můj milovaný dráček!
koupený na Křivoklátě
úplně stejnýho maj v Nosferatu! Akorát asi o 400,- drašší...!

Další meč
koupený na Karlštejně
ten nemam moc ráda...
navíc ta kůže úžasně barví... si to jednou vezmu a pak ma eště tejden černý šmouhy na krku...

Jakýsi ornament
můj nejoblíbenější!!
To kolo má v průměru 5cm...
koupený na Nelahozevsi

Štír
Toho sem dostala od táty k svátku
taky velkej jak kráva


A moje nejoblíbenější necínový přívěsky:

Esko... vyráběla máma...
v podstatě je to jenom kousek zkroucenýho měděnýho drátu s korákama na koncích... ale mně se líbí!!

Znáte metalovější šperk než zlomenej čip z kalkulačky??

Nejnovější kousek!
Koupený ve stánku na parkovišti u Konopiště
Na tý fotce to vypadá dost divně... ve skutečnosti je to mohem hezčí!!
Mam podezření, že některý ty korálky sou z hematitu...
tu už to vypadá líp (to sem fakticky tak bílá?)


A můžete se těšit... podobnejch článků tu teď bude spousta...!
Tak to hold dopadá, když se mi dostae do ruky foťák!!


Vánoční projekt pro WT!!

11. srpna 2009 v 16:10 | Kirsti |  Within Temptation
Snow White Queen dostala úžasnej nápad - Vánoční projekt pro Within Temptation!!

Bude to pravděpodobně na stejněm principu jako "Baby Book" pro Aidena.
Prostě fotky, obrázky, básničky, dopisy, dárečky... cokoliv vás napadne... pro WT k Vánocum!
Víc si o tom můžete přečíst TU nebo TU

Já se do toho určitě zapojim!! Dokonce mam i svojí speciální úlohu!! Tak doufám, že to nezmrvim!
Bylo by hezký, kdyby ste se zapojili taky!! Within Temptation jsou úžasná kapela a zaslouží si to!!

Velmi sympatická věc na tomhle projektu je, že deadline je až 1.12., takže hafo času i pro takové tvory jako sem já...!!


Ov Fire and the Void

11. srpna 2009 v 15:54 | Kirsti |  Behemoth
Koukám, že necenzurovanou verzi už z YouTube odstranili...

Když se Kačenka nudí...

8. srpna 2009 v 21:23 | Kirsti |  Photoshop Era
... najde si nějakou fotku a udělá ze sebe zombie!

Odpovědi

8. srpna 2009 v 16:13 | Kirsti |  Otázky a Odpovědi
A-CC:
no tak třeba upe blbý dotaz... jaká je tvá oblíbená písnička ?? :D

Kirsti:
Oblíbených písniček mam spousty!! Somewhere, Angels, Our Solemn Hour, Ice Queen (Within Temptation), Snuff, Purity, Left Behind, Wait and Bleed, Before I Forget (SlipKnoT), Nemo, Angels Fall First, Sleeping Sun, Moondance (Nightwish), Angels Don't Kill, Needled 24/7, Sixpounder, Are You Dead Yet, In Your Face (Children of Bodom), The Haunting, Memento Mori (Kamelot), Herr Mannelig (Haggard), I'm not Jesus (Apocalyptica),... asi tak... a to sem zdaleka eště nevyjmenovala všechny!! Na tomhle světě sou miliony a miliony krásnejch songů!!Kjaernes:
Tak mně většinou zajímá, kde daná osoba přišla ke Kamelotům, takže to by mě zajímalo i u tebe. ;-) A taky třeba jakej je tvůj oblíbený song od Kamelotu a pět nejoblíbenější kapel... Kurňa, už si moc vymýšlím... :-D :-D Tak jo, na odpovědi se těším! ;-)

Kirsti:
Ke Kamelotum sem přišla díky Epice. Když už sem asi pošedesátý četla/slyšela, že se pojmenovali podle CD Epica od skupiny Kamelot, tak sem se nasrala, napsala na YouTube do kolonky "Search" "Kamelot", klikla na první video, který mi to vyhodilo - Ghost Opera a beznadějně se do nich zamilovala!!

Oblíbený songy od Kameotu sou v podstatě všechny! Nejradši mam asi The Haunting nebo Forever nebo Memento Mori!!

Pět nejoblíbenějších kapel... Within Temptation, Nightwish, SlipKnoT, Children Of Bodom, o páté místo se dělí Sonata Arctica a Keep Of Kalessin!Xaphania:
Mám ich pár,niektoré možno od veci spôsobené mojou strašnou nevšímavosťou ale...
Čo si myslíš,ak by metal neexistoval,kde by si zakotvila?
Obliekaš sa metalovo? Aké doplnky alebo oblečenie tohto druhu máš najradšej?
Bila si sa na prvom stupni na základke? :D
Žila si niekedy vo svojom vyfantazírovanom svete?

Kirsti:
Rock, punk, vážná hudba nebo, asi nejpravděpodobnější, u filmovejch soundtracků... a kdyby neexistoval ani metal, ani soundtrack k Pánovi Prstenů, tak bych se zabila!!

Tak napůl... co se barev týče, tak v mym šatníku je všehovšudy černá, černá, černá, opraná černá, červená, modrá a maskáče... a pár světlých vyjímek jako třeba košile, kterou sem ukradla bráchovi... ale o většině se nedá říct, že by to bylo "metalový oblečení". Já ten metalovej vzhled dohánim hlavně doplňkama a zlym pohledem (a když se občas neučešu tak vypadám jak správnej headbanger...). Nejradši mam asi boty... svoje 10-ti dirkový Steely!! I když všeobecně zbožňuju všechny ty hroty, pyramidy a řetězy!! Taky mam hodně ráda masivní prsteny!! Obzvlášť kloubový!! A taky síťovaný rukavice!! A dost se mi zamlouvaj metalácký a gothický kabáty!!

Na prvnim stupni sem budila strach a respekt!! A nejspíš to bylo i tim, že sem dokázala komukoliv vrazit, když mě štval!! Radši než mlácení sem ale měla štípání a škrábání! Vždycky sem měla pořádně dlouhý nehty! Ale pořádně sem se prala většiou jenom ze srandy s jedou kamrádkou... kterou sem jednou nakopla tak šikovně, že sem si narazila nohu...

Žiju v něm prakticky pořád!! Mam dost velký problémy udržet kontakt s realitou a občas mam zmatek v tom, co se opravdu stalo nebo děje a v tom, co sem si vymyslela... Bez toho světa bych nepřežila!!Snow White Queen:
1.Akého si vierovyznania?
2.Od kedy počúvaš metal?
3.Ako si sa k metal dostala?
4.Metal len počúvaš alebo si metalistka celou svojou dušou i telom?
Nič iné mi nenapadá. 5.Ako sa máš? xD

Kirsti:
1. V podstatě žádnýho... věřim v to, co se mi zrovna hodí... Bůh, Valo, Odin, Satan,... ale pořádně nevěřim v nic! Takže sem... Ateistka?? Nihilistka?? Něco takovýho...

2. Od té doby, co mi někdo konečně nacpal do hlavy mozek!... Neposlouchám ho moc dlouho... jeom pár let...
Poslouchám ho sice krátce, ale za to velmi vášnivě!!

3. Přes bráchu... pouštěl mi Nightwish tak dlouho, až se mi začali líbit...
Tak vlastně sem metal poslouchala eště dřív... dřív než brácha. Jeden čas sem strašně zbožňovala Linkin Park (taky SOAD a podobně) a staří Linkini hráli Nu - Metal... ale to sem si nějak vůbec neuvědomovala, že poslouchám metal.
Pak brácha někde sehnal Nightwish. Pořád to pouštěl, strašně je zbožňoval a já se tomu vysmívala... Jednou mi začala v hlavě znít nějaká melodie. Nevěděla sem co to je. Zezačátku mě to otravovalo, ale potom se mi to začalo líbit. Nemohla sem se tý melodie zbavit snad dva týdny! Až jednou večer mě brácha slyšel jak si jí pobrukuju a tu písničku mi pustil, protože on moc dobře věděl co to je - Sleeping Sun!! Takže sem pořád dokolečka poslouchala Sleeping Sun, potom sem svoje obzory rozšířila na Nemo, pak na celý Once, nakonec na celou tvorbu NW a skončila sem u toho, že dneska poslouchám všechno od Heavy Metalu přes Gothic Metal, Trash Metal, Viking metal, Black metal, Crossover metal až po Deathcore!!

4. Sem metalistka celou svou černou duší, kovovym srdcem i tělem!! Jenom moje vlasy nejsou pořádně metalový, páč odmítaj černou barvu...

5. Docela dobře. Děkuju za optání!Daniela:
Trochu infantilné... máš rada Káčera Donalda? :D

Kirsti:
Nádherná otázka!!
No... nic proti němu nemam... ale taky nic pro něj... Je mi... no... němci pro to maj takovej hezkej výraz - scheissegal...Anett:
1. Který druh metalu máš nejradši?
2. Líbí se Ti Death metal?
3. Co ty a kuchyň? Vaříš? :-)
4. Líbí se Ti Walt Disney?

Kirsti:
1. No... to záleží na náladě, konstalaci hvězd, počasí a milionu dalších věcí... ale moje nejoblíbenější skupina hraje Gothic Metal, takže řikám: Nejradši mam Gothic Metal!!

2. Jo líbí!! Obzvlášť když sem nasraná nebo nalitá!!

3. Já a kuchyň to je otevřená válka!! Nesnášim jí a vsadim se, že ona nesnáší mě! Ve škole, co sme měli kuchyňky, sem většinou jenom myla zeleninu a utírala nádobí... Zvládám uvařit maximálně tak krupicovou kaši, míchaný vajíčka, topinky a palačinky... teda za předpokladu že se mi podaří zapálit sporák (jenom na tom místě, kde má hořet)

4. Jestli myslíš animovaný filmy Walta Disneyho, tak ty miluju!!
A jinak pan Disney byl docela fešák!Tak asi sem vám podala víc informací, než ste chtěli... ale jesti vás zajímá eště něco tak se klidně dál ptejte!!

Diplomy za poznávačku

4. srpna 2009 v 20:23 | Kirsti
Takže sem konečně vyhodnotila tu poznávačku!
Nejdřív správné odpovědi (uřímně doufám, že sou správný...)

U 1. sem se po dlouhé a pečlivé úvaze rozhodla uznat obě varianty, co ste mi psaly! Sice to měl být Joker, ale Ericovi je to podobný taky... navíc oba představitelé těhle "pekelnejch kaunů" sou po smrti, takže...

1.
Jméno skutečného člověka?? - Heath Ledger/Brandon Lee
Jméno fimové postavy?? - Joker/Eric Draven
Z jakého filmu je ta postava?? - Temný rytíř/Vrána
Je ten člověk ještě naživu?? Ne
Pokud ne, v jakém roce umřel?? 2008/1994

2.
O koho se jedná?? - Tuomas Holopainen
Datum jeho narození?? - 25.12.1976
Názvy skupin, ve kterých hraje?? - Nightwish, For My Pain
Na jaký nástroj hraje?? - klávesy


3.
Kdo to je?? - Tarja Turunen
Jaké je její celé jméno?? - Tarja Soile Susanna Turunen Cabuli
Je vdaná?? - ano
Má děti?? - ne

Jaká je barva jejích očí?? - zelená


4.
Kdopak je tohle?? - Anette Olzon
Je vdaná?? - ne
Má děti?? - ano
Je ještě naživu?? - ano

Pokud ne, jaké je datum jejího úmrtí?? -


5.
(mimochodem je to Ace Frehley)
Z jaké je skupiny?? - Kiss

Na co hraje?? - na kytaru (Epiphone Les Paul)


6.
Kdo to je?? - Simone Simons
Jak se jmenuje skupina, které je členkou?? - Epica
Co v té skupině dělá?? - zpívá
Jak se jmenuje její momentální přítel?? - Oliver Palotai

Ve které skupině ten přítel hraje?? - Kamelot


7.
Kdo to je?? - Tarja
Nebyla tu už?? - byla
Který její song předělal Jorn Lande?? - I Walk Alone
Z jaké země pochází?? - z Finska

Kolik vydala sólových alb?? - 3


8.
Jak se tahle příšerka jmenuje?? - Eddie
Čí je to maskot?? - Iron Maiden
Odkud ta skupina pochází?? - z Velké Británie
Jak se jmenuje DVD, které skupina nedávno vydala?? - Flight 666

Jak se jmenuje to monstrózní turné, které je zachyceno na tom DVD?? - Somewhere Back in Time

Maximální počet bodů byl 36.

A takhle jste dopadly:

1. místo: Elisabett2 - 32 bodů
(Z)Elííí -32 bodů
2. místo: Anett - 31 bodů
Ariel - 31 bodů
3. místo: JiliAnna - 26 bodů

A teď diplomy (zrovna sem se snažila stvořit nějaký THOE wallpy do All Albums WT, takže i ty diplomy sou ve "wallpovym" formátu):

Elisabett2

Elsa

Anett

Ariel
(nevěděla sem, jestli chceš NW s Tarjou nebo s Anette, tak tam máš obě)

JiliAnna

"Snad se diplomy líbí!! Reklamace neberu!


Všem mockrát děkuju za účast!!


Needled 24/7 - Chaos Ridden Years

4. srpna 2009 v 17:00 | Kirsti |  Children of Bodom
Teď si fakt nejsem jistá, jestli to tady už jednou neni... ale tak ono to ještě jednou neuškodí!
Vzpoměla sem si na to, když sem viděla článek o COB u Airlii Desdemony (pardon, jesti to blbě skloňuju)...

Absolutně nejlepší část z Chaos Ridden Years!!
Alexi a Janne sou někdy fakt k sežrání!!